• Wędrówką życie jest człowieka...

  Czas ogromnie wydłuża się...


  Czas nieprzeciętnie wydłuża się, kiedy o czymś myślimy nieprzerwanie ciągle na jawie i na śnie...

  Odpowiedź, na którą tak czekam przyszła.

  Paranoja!

  Przysłano potwierdzenie, że nasz list trafił do adresata, czyli sądu i tylko tyle. Potrzeba było na to całych trzech tygodni! Już sama nie wiem czy mam płakać, czy się śmiać? Urzędy kanadyjskie zaczynają mnie fascynować, a jeszcze bardziej ich pracownicy... Nie mogę stracić wiary, przecież spokojnie na wakacje się przeprowadzimy - choć Mr. Incredible już o nic nie pytam. Nie przeżyję złej informacji - może mieć ona zabójczy skutek.

  Już czas na dobre wiadomości... Już czas.

  justa

  2 komentarze:

  1. Ponoc im dluzsze oczkiwanie tym wieksza radosc. Z perspektywy czasu bedziesz sie z tego epizodu tylko smiac, ale wiem jak ciezko sie czeka na upragniona wiadomosc TERAZ. Wyobrazaj sobie tylko jak otwierasz tego maila i w myslach czytaj pozytywne rozpatrzenie prosby i gratulacje. To dziala :-)

   OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie...chyba tylko te wyobrażenia trzymają mnie przy życiu. Bo ja codziennie rano pijąc kawę zamykam oczy i wdycham inne powietrze:-) i katuje "Sekret" z całym pozytywnym myśleniem.
   Dziękuję Kuba :-)

   OdpowiedzUsuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!