• Wędrówką życie jest człowieka...

  Przystanek Warszawa


  ♥ Jak to się stało, że znowu jestem w Warszawie? Nie wiem. Od dwóch lat wszyscy zadają mi to pytanie, na które ja sama nie znam odpowiedzi.

  Tęsknota - banalne słowo, które zmieniło moje życie. Tęsknota za Polską - jeszcze trudniej sobie wyobrazić te zapomniane uliczki gubiące się w serca krwawiących korytarzy. To dla nich zostawiłam Deerfield Beach. Jeśli raj istnieje, to właśnie tam. Za życia można dotknąć nieba bram, ujrzeć palmy kołysane wiatrem i papugi jak wróble siedzące na słupie... To było i minęło, ale kiedyś powróci. Teraz pełni nadziei żyjemy ucieczką stąd. Planujemy ją dokładnie i choć napotykamy same problemy, to walczymy o nasze szczęście. Oczami wyobraźni już widzę siebie w Saskatoon, mały domek, zapach kawy i spokój, którego mi tak brak. ♥

  4 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!