• Wędrówką życie jest człowieka...

  Happy b-day, Mr. Incredible


  Happy b-day, Mr. Incredible
  100 lat! Spełnienia marzeń Mr. Incredible!

  Te życzenia, choć prozaiczne, potrafią przynieść radość tym, którzy się ich nie spodziewają. Niemniej nie zawsze one wystarczą. Jest wiele osób, którym w ten szczególny dzień chcielibyśmy powiedzieć coś więcej, wtedy najczęściej brakuje nam słów. Ciężko jest w życzeniach przychylić komuś nieba, podarować cenne i wypływające szczerze z głębi serca słowa. Czasami boimy się używać najprostszych słów, bo nie chcemy, aby zapachniało tandetą.

  Dziś ja borykam się z tym dylematem. Mr. Incredible ma urodziny. Nie raz jeden doprowadzałam go do szału swoją gadatliwością, a dziś nie wiem, co mam powiedzieć. Cokolwiek zacznę pisać wydaje mi się głupie i infantylne. Nie potrafię pozbierać myśli, choć one krążą jak oszalałe.

  Mr. Incredible, życzę Panu tego, o czym Pan tylko wie i marzy, prawdziwych przyjaciół, kochającej się rodziny i dużo zdrowia. Tak zwyczajnie i po prostu niech ten dzień minie radośnie i spokojnie.

  Życzę również wielu jeszcze podróży, poznania fascynujących ludzi i cierpliwości w realizowaniu swoich planów. Zdrowia i wyrozumiałości :-) z całego serca.

  justa

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!