• Wędrówką życie jest człowieka...

  Choroba sprzyja diecie


  Jak większe jest szczęście być zdrowym niż bogatym, tak mniejszym jest nieszczęściem ubóstwo niż choroba /Sokrates/

  Choroba mnie dopadła, nawet nie wiem skąd się wzięła, bo nie było żadnych choćby najmniejszych przesłanek, że nadchodzi. Wczoraj obudziłam się połamana i zakatarzona, dziś pomimo setek leków nie czuję się lepiej, bo do wszystkich męczących objawów gorączkowo-bólowych doszło łzawienie oczu.

  Ale nie o tym w sumie mowa, a o małym szczególe, który podczas mojego cierpienia okazuje się być jedynym pozytywnym akcentem i za to jestem ogromnie wdzięczna.

  Nie czuję głodu!

  I nie wiem, czy to takie rewelacyjne działanie diety tłuszczowej, którą obecnie mam, czy mojego stanu? Niemniej to nie istotne, ważne, że mój wiecznie głodny i domagający się żarcia żołądek nagle przestał być natrętny i to na tyle, iż zapomniałam o jego istnieniu. Morał z tego taki, że w każdej sytuacji można znaleźć jakieś pozytywy, jeśli tylko się chce! :D

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!