• Wędrówką życie jest człowieka...

  Druga konsultacja i druga systemowa wpadka :-)


  Kobieto puchu marny, ty wietrzna istoto!
  Postaci twej zazdroszczą anieli,
  a duszę masz gorszą, niżeli... (...)

  Właściwie to chyba należy się z tego śmiać. To taka powtórka z rozrywki, bo dwa tygodnie temu siedziałam przed komputerem, ale nie byłam zalogowana, teraz zaś jestem, ale nie potwierdziłam konsultacji, więc znowu dzwoni telefon... Eh, myślenie ma przyszłość, tylko niewprawionym szkodzi :-)

  Cóż, konsultacji nie było i nie wiem, kiedy będzie, bo ja mam ogromne ograniczenia czasowe. Czasami mam wrażenie, że to tylko ja cierpię na taki chroniczny brak czasu. Nawet sprawdziłam innych konsultantów, choć szczerze mówiąc nie jestem pierwsza do zmian. Nikt z pozostałej grupy nie ma konsultacji w tym tygodniu wieczorem, tak abym mogła swobodnie zdążyć. No i bardzo dobrze! Poczekam więc na Piotra, który tak naprawdę jako pierwszy skontaktował się ze mną, dając mi prawdziwą wiarę i zachęcając do walki o swoje ciało. On zasiał to najważniejsze ziarenko nadziei, Konrad Gaca sprawił, że ono kiełkuje, zaś piloci obecnej akcji jak i ci z poprzednich są dla mnie powietrzem, słońcem i deszczem. Wierzę, że z czasem zakwitnę, pokazując światu jakim jeszcze mogę być pięknym, dojrzałym, kolorowym kwiatem :-)

  15 lat temu :-)

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!