• Wędrówką życie jest człowieka...

  Siłownia pod chmurką


  Już kilka osób mnie pytało o siłownię i ćwiczenia. Najbardziej ciekawski jest konsultant Pana Gacy, a ja od samego początku mówię mu, że i owszem, brzuszki robię, ale siłownię na razie mam tylko pod chmurką. Oczywiście wybieram się na tą z prawdziwego zdarzenia... i wybiorę, bo już widząc spadki wagi chcę więcej! Wiem, że dołączając wyznaczone ćwiczenia mogłabym osiągnąć lepsze wyniki! Jakoś połączenie tych wszystkich elementów, czyli diety, ćwiczeń i suplementów jeszcze mi nie idzie rewelacyjnie, ale myślę też, że nie jest źle...

  A oto moja własna siłownia pod chmurką - free and very fresh :-) I co wy na to? Prawda, że cool? ;-)  7 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!