• Wędrówką życie jest człowieka...

  Zumba - szał ciał


  Dziś od rana w pracy poruszenie i wrzawa. Koleżanka z pracy od jakiegoś czasu namawia mnie na zumbę. Ja oporny osiołek :-) jak zawsze mam dziesiątki ale... Niemniej zumba staje się coraz bardziej popularna, a co najważniejsze może chodzić na nią każdy. Zumba to fun :-) Ale czy dla mnie? Pomysł ten musi dojrzeć - tak jak siłownia - najpierw zasiane zostaje ziarenko, które później zaczyna kiełkować, aż w końcu przynosi owoce... W sumie to powinno być inaczej: marzenie = próba = cel. Na razie jednak Zumba pojawia się w rozmowach, ale kto wie? W końcu wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami! A zumba to szał ciał, kolorów i dobrej muzyki :-) Na samą myśl czuję się lepiej.
  5 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!