• Wędrówką życie jest człowieka...

  I'm no Angel


   

  Jak to jest, ja się pytam, że waga stoi w miejscu i ani drgnie, a centymetry lecą? Nic z tego nie rozumiem... Hmmm... Czasami sobie myślę, że nie ma co się nad tym zastanawiać. Takie rozkładanie wszystkiego na czynniki pierwsze nie ma głębszego sensu, zwłaszcza że aniołem nie jestem jeśli chodzi o ścisłe przestrzeganie diety. Brakuje mi... No właśnie - czego? Motywacji - to chyba najbardziej trafne określenie. To co mam w głowie - moje myśli - jakoś nie potrafią przejść w 100% do akcji. Brakuje mi wizualizacji siebie jako względnie ładnej kobiety i wciąż zasypuję się sama krytycznymi uwagami. To zaś daje mi do myślenia, bo nigdy nie zastanawiałam się, jak inni mnie widzą? Może w zupełnie innym, lepszym świetle? Eh. A poniżej... motywacja :-) Oczywiście by Victoria's Secret.
  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!