• Wędrówką życie jest człowieka...

  Piątek, dwójka, Euro i Fatkiller


  Dwójka oznacza harmonijne współdziałanie przeciwieństw symbolizowane przez yin i yang. Zawsze chciałam mieć taki tatuaż, a jak się już w końcu zdecydowałam, to zamiast yin i yang mam motylka… i to się nazywa konsekwencja i zdecydowanie - to cała ja!

  To jeden z moich wymarzonych wzorów :-)
  Wracając do dwójki, to liczba ta stanowi harmonię, porządek, umiejętność zatroszczenia się nie tylko o siebie, ale i o innych ludzi. To również umiejętność godzenia skłóconych poprzez mediację. Piszę o tym, bo dziś ja właśnie będę takim mediatorem. Mam zamiar w końcu rozwiązać problem zbierania kart piłkarskich przez moich synów! Nie wiem tylko jak to zrobić i jedyne rozwiązanie jakie mi się nasuwa na myśl, to wywalenie owych kart do kosza! I problem zniknie! Trochę płaczu, ale wiadomo - co z oczu, to i z serca, więc prędzej czy później muszą o nich zapomnieć!


  W ogóle to całe Euro i związane z nim zamieszanie działa mi na nerwy… ale dziś jest 2 marca! I liczba 2 stanowi równowagę i umiarkowanie. Dlatego ten problem rozwiążę wieczorem wierząc, że zachowam równowagę psychiczną i nie poniesie mnie, bo ja jestem z tych osób, co jak się denerwują to mogą zjeść konia z kopytami, a będąc na diecie ciężko wprowadzić się w stan zadowolenia jakie może dać jedzenie… Z tej przyczyny postanowiłam zakupić sobie na wieczór olejek do kąpieli i po stoczonej oraz mam nadzieję wygranej bitwie, pozwolę sobie na chwilę relaksu w wannie pełnej pianki z nowym numerem Fatkillera, który to właśnie wydrukowałam. 

  https://www.prosponder-system.pl/link.php?M=932887&N=2555&L=1511&F=H


  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!