• Wędrówką życie jest człowieka...

  Piątkowe rozważania o poniedziałku


  Ja od zawsze dość długo analizuję i przetwarzam informacje. Może ktoś pomyśleć, że jestem typowym „moronem” i nie będę zaprzeczać. Dziś jadąc do pracy przeglądałam juz lekko wymięte poniedziałkowe Echo powtórnie czytając o pilotach zza oceanu. Już kiedyś pisałam o zdjęciach, Photoshopie i innych wariacjach, niemniej nie trzeba być wybitnym fotografem i znawcą estetyki, aby zrozumieć, że każdą - dosłownie każdą - poczwarę można pokazać w dobrym świetle.

  Zdjęcie Magdaleny jest rewelacyjne - nie sądzicie? Jej wygląd nie wskazuje na 97 kilo. To mi poprawiło humor, bo patrząc na swoje zdjęcia to szczerze mówiąc również nie wyglądam jak stukilogramowa słonica! A niestety myślę, że czasami łatwiej było mnie przeskoczyć aniżeli obejść :-)

  Lidia zaś - musicie koniecznie przeczytać ten artykuł - wygląda zjawiskowo! Oczywiście nie mówię o wadze, bo wiem, że skoro zaczęła odchudzanie z Konradem Gacą, to już za pół roku będzie grubo poniżej setki, ale o jej twarzy! Lidia, kochana, muszę koniecznie Cię poznać i dowiedzieć się, jak Ty to robisz, że wciąż wyglądasz na 30-35? Zdradź mi proszę ten sekret! Większość pseudo znawców powie mi zaraz, że to genetyka. Owszem, ale chyba nie do końca! Ja też chcę tak wyglądać mając gruuubo po czterdziestce, chyba że znowu Echo popełniło błąd w druku. Tak czy siak - „zagramanica” :-) ruszyła, a ja jakoś się tym faktem bardzo cieszę! Z ciekawością będę śledzić, jak sobie dają radę piloci, bo... czasami jak budzę się rano, to sama nie wiem, czy jestem wciąż tu, czy tam? A może tam śniąc o tu? Hehe, takie to życie kochani... Natomiast dla zainteresowanych - ruszył konkurs poetycki:

  pisząc fraszki czy wierszyki
  bez rymu czy w takt muzyki
  gubić możesz kilogramy
  bo dla ciebie „intro” mamy

  intro to darmowy wjazd
  i to nie na jeden raz
  do wspaniałego świata Gacy
  co odchudza nas na cacy :-)

  Stąd można pobrać Echo Miasta - szukajcie odnośnika do Warszawy ;-)

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!