• Wędrówką życie jest człowieka...

  Topnieje waga na wiosnę :-)


  Dziś promyki słońca oświeciły radością jeszcze nie wiosenną, ale zbawienną, bo ja już zimy mam serdecznie dość. Czasami jak już bardzo czegoś pragnę, przypomina mi się obrazek poniżej... Czasami mam wrażenie, że się nie doczekam, że życie mi przeminie na wyobrażaniu sobie siebe w punkcie, który nie nastąpi.


  Chciałabym mieć już poniżej 80 kilo. Pociesza mnie fakt, że waga idzie do dołu. Powoli, ale spada i to jest pocieszające - jupi!!!


  A na dziś wyglądam - jak wyglądam :-) Z wolna zaczynam wyciągać ciuchy z szafy i są prawie, prawie dobre, więc: wiosno przybądź, wołam Cię szczupła ja :-) Hehe, biodra jeszcze mega duże, nogi grube, brzuszysko sterczy - tylko mi ręce zeszczuplały i cycki :-)


  4 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!