• Wędrówką życie jest człowieka...

  Bo we mnie jest seks...


  Kogo zmysłów pożogą ogarnie, już ten,
  Nie zazna już ten,
  Co spokój i sen.
  Lecz gdy ofiarę
  Trawię pożarem
  I żądzą suszę,
  Wiem, żem ja cała
  Nie tylko z ciała,
  Że oprócz ciała mam przecież i duszę!
  Bo we mnie jest seks,
  Jak chwast ją zagłusza.
  Nikt nie wiem, że jest
  Pod seksem i dusza.
  Więc o takim wciąż marzę, co całość ogarnie
  I duszy latarnie
  Ze zmysłów wygarnie.
  Takiemu ja oddam wśród łez
  I duszę, i seks!


  I tak kochani... Mam nadzieję, że doskonale pamiętacie tę piosenkę. Wspominam ją dlatego, że przy diecie taka ważna kwestia jak seks nie może być pominięta. Nie sądzicie? Wiosna nadchodzi, a z nią wycieczki do lasu, na łąkę czy plażę. Czułości na łonie natury - jak najbardziej, bowiem tlen przyśpiesza spalanie kalorii :D 

  Druga ważna rzecz to aktywność. Często zmieniajmy pozycję, postarajmy się wyżej podnieść nogi czy też... i tu liczę na każdego indywidualną wyobraźnię :D 

  Śmiejecie się? Zupełnie niepotrzebnie, bo liczby mówią same za siebie! 

  - Przeciętny stosunek, taki średnio namiętny, to wydatek energetyczny około 400 kcal - mówi seksuolog dr Stanisław Dulko. - Ale przy wymyślniejszych technikach może to być nawet i 1000 kcal! Dietetyk dr Magdalena Białkowska dodaje: - Aby stracić ok. 1 kg w ciągu tygodnia, potrzeba mieć na minusie ok. 6 tys. kcal. Czyli należałoby tracić ok. 850-900 kcal dziennie. A jeden kilogram mniej tygodniowo to dla odchudzających się idealna propozycja.
  Nie mogłam tego tu nie umieścić.
   Mój ulubiony serial.
  Genialny.
  SEX IN THE CITY

  11 komentarze:

  1. Seks dobry na wszystko :))

   OdpowiedzUsuń
  2. Ok.......Muszę spróbować hahaha :-)

   OdpowiedzUsuń
  3. No to do dziela, dziś spalam kalorie w sypialni:D

   OdpowiedzUsuń
  4. :-) fajnie napisane ........

   OdpowiedzUsuń
  5. Super ......Tak dalej :-)

   OdpowiedzUsuń
  6. Sex sex to lubę .…!!!!!!!:-)

   OdpowiedzUsuń
  7. Sex w wielkim mieście?? Sex telefon z puszkiem to coś co mi się z tym kojarzy :D

   OdpowiedzUsuń
  8. To daltego postacie s Kamasutry sa tach przerazliwie chude )))

   OdpowiedzUsuń
  9. Ok to jest temat :)

   OdpowiedzUsuń
  10. Hahaha dobre ...,,,,, Powodzenia

   OdpowiedzUsuń
  11. Kochani, wszystkim dziękuję bardzo za odwiedzanie tego blgu:D i cieszę się, że podzielacie moje zdanie :D hehe, coż do dzieła kochani, do dzieła.

   OdpowiedzUsuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!