• Wędrówką życie jest człowieka...

  Odchudzające tabletki na ból glowy :D


  Mój dziadek św. pamięci często cierpiał na bóle głowy. Wtedy babcia dawała mu czerwone tabletki z krzyżykiem. Któregoś dnia wycofano je z aptek i już... Dziadek nieszczęśliwy i obolały nie mógł sobie poradzić z uciążliwym bólem, zaś babcia odchodziła od zmysłów, bo żadne inne leki białe nowej generacji mu nie pomagały. W końcu - inteligencja kobiet nie zna granic - poszła na budowę i zabrała cegłę. Starła ją, wymieszała z wodą i czymś tam jeszcze, uformowała tabletki i już... gotowe! Dziadek od tamtej pory nigdy nie skarżył się na ból głowy :D 


  A propos wczorajszego wpisu...

  Dobijając się dalej... Sprawdziłam rynek tabletek na odchudzanie. Wielkim będzie ten, który wymyśli tabletkę, po której zażyciu tuż po przebudzeniu będziemy widzieć w lustrze piękność o obłędnych wymiarach. Ehh - marzenia - ale kto z nas ich nie ma? O ile łatwiej byłoby łyknąć tabletkę i mieć z głowy? Nie każdy przecież ma silną wolę i nie wszyscy uwielbiają siłownię. Prawda? Niemniej moje szperanie utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie ma róż bez kolców i niestety trzeba dalej Gackować się :-)

  Po pierwsze - i po ostatnie - nie ma pigułki cud! Szkoda, wielka szkoda... Poniżej lek na receptę, a reszta preparatów dostępnych na rynku to... wyłudzanie od nas naiwnych pieniędzy - i nic więcej. A może ktoś ma inne zdanie?

  Xenical jest jedynym polecanym przez lekarzy środkiem na utratę wagi. W przeciwieństwie do innych leków wspomagających odchudzanie, Xenical działa wewnątrz układu trawiennego, spowalniając działanie lipazy żołądkowej i hamując przyswajanie około 30% spożywanego tłuszczu. W ten sposób, jedna trzecia tłuszczu zawartego w jedzeniu po prostu przechodzi przez organizm. Xenical może spowodować utratę nawet 9 kg w przeciągu roku, w połączeniu z rozsądną dietą.
  Xenical pomógł milionom ludzi osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Możesz kupić Xenical przez internet w euroClinix jeżeli Twój wskaźnik BMI jest wyższy niż 30 lub jeżeli przewyższa 27 i jednocześnie cierpisz na schorzenia takie jak wysoki poziom cholesterolu, cukrzycę i wysokie ciśnienie krwi.

  6 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy artykuł ....Ciekawe czy te tabletki naprawdę działają ?

   OdpowiedzUsuń
  2. Hmmm... dorosłam i pozbyłam się złudzeń, że tabletki załatwią za nas sprawę pozbycia się zbędnych kg. Owszem, bywają tabletki po których się chudnie ale wszystkie mają jakieś skutki uboczne, np. Isolipan, Meridia działały. Tylko po jakimś czasie zostały wycofane ze sprzedaży jako szkodliwe.
   Niestety nie ma cudów. Bez odpowiedniej diety,ruchu nie schudniemy... a nawet jak nam się to uda, to bez zmiany trybu życia, zmiany nawyków nie utrzymamy swojej wymarzonej wagi.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. ehhh z tymi tabletkami to zawsze jest problem. Oczywiście, że nie pomagają, ale chyba w jakiś sposób pomagają psychicznie? Nieprawdaż? Dieta i ćwiczenia - pigułka długoterminowa:)

    Usuń
  3. Hm, tonący brzytwy się chwyta. Wszakże nie w temacie zrzucania zbędnych kg, ale też tak robiłem.
   Farmaceutyki i inne cudowne środki nie pomogą. Efekt jojo murowany.
   Problem leży w tzw. ciele migdałowatym (w mózgu), gdzie zapisana jest masa i waga ciała. Skoro zatem efekt jojo wiąże się z umysłem oznacza to, że jakiekolwiek tabletki mają niewielki wpływ na zmianę wagi (że o ich skutkach ubocznych nie wspomnę).
   Czego zatem potrzeba, aby schudnąć?
   Diety, ćwiczeń fizycznych i odpowiedniego oprogramowania dla umysłu.
   To wystarczy :)

   Pozdrawiam, MrMagic

   OdpowiedzUsuń
  4. Ja osobiście wieże w tabletki .. Dużo mi pomogły !!!!

   OdpowiedzUsuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!