• Wędrówką życie jest człowieka...

  Odchudzające tabletki na ból glowy :D


  Mój dziadek św. pamięci często cierpiał na bóle głowy. Wtedy babcia dawała mu czerwone tabletki z krzyżykiem. Któregoś dnia wycofano je z aptek i już... Dziadek nieszczęśliwy i obolały nie mógł sobie poradzić z uciążliwym bólem, zaś babcia odchodziła od zmysłów, bo żadne inne leki białe nowej generacji mu nie pomagały. W końcu - inteligencja kobiet nie zna granic - poszła na budowę i zabrała cegłę. Starła ją, wymieszała z wodą i czymś tam jeszcze, uformowała tabletki i już... gotowe! Dziadek od tamtej pory nigdy nie skarżył się na ból głowy :D 


  A propos wczorajszego wpisu...

  Dobijając się dalej... Sprawdziłam rynek tabletek na odchudzanie. Wielkim będzie ten, który wymyśli tabletkę, po której zażyciu tuż po przebudzeniu będziemy widzieć w lustrze piękność o obłędnych wymiarach. Ehh - marzenia - ale kto z nas ich nie ma? O ile łatwiej byłoby łyknąć tabletkę i mieć z głowy? Nie każdy przecież ma silną wolę i nie wszyscy uwielbiają siłownię. Prawda? Niemniej moje szperanie utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie ma róż bez kolców i niestety trzeba dalej Gackować się :-)

  Po pierwsze - i po ostatnie - nie ma pigułki cud! Szkoda, wielka szkoda... Poniżej lek na receptę, a reszta preparatów dostępnych na rynku to... wyłudzanie od nas naiwnych pieniędzy - i nic więcej. A może ktoś ma inne zdanie?

  Xenical jest jedynym polecanym przez lekarzy środkiem na utratę wagi. W przeciwieństwie do innych leków wspomagających odchudzanie, Xenical działa wewnątrz układu trawiennego, spowalniając działanie lipazy żołądkowej i hamując przyswajanie około 30% spożywanego tłuszczu. W ten sposób, jedna trzecia tłuszczu zawartego w jedzeniu po prostu przechodzi przez organizm. Xenical może spowodować utratę nawet 9 kg w przeciągu roku, w połączeniu z rozsądną dietą.
  Xenical pomógł milionom ludzi osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Możesz kupić Xenical przez internet w euroClinix jeżeli Twój wskaźnik BMI jest wyższy niż 30 lub jeżeli przewyższa 27 i jednocześnie cierpisz na schorzenia takie jak wysoki poziom cholesterolu, cukrzycę i wysokie ciśnienie krwi.

  6 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!