• Wędrówką życie jest człowieka...

  Babie lato


  Eh... Lato, a ja nie mogę się zebrać w sobie. Niby wszystko dobrze, a jednak coś wisi i ciąży :-) Mam 17 dni, aby zgubić 5 kg - tyle mniej więcej potrzebuję, aby wbić się w sukienkę, którą mam założyć na Komunię syna :-) Po świętach- i tu Gaca miał rację, że to największy błąd wychodzić z diety - jeszcze do niej nie wróciłam! Szok!

  Pozytywna rzecz, która powinna wszystkich zainteresować to fakt, iż nie przybrałam na normalnym jedzeniu ani deka! Hura! Bo tego najbardziej się bala. Fakt faktem, że bycie na diecie przez ostatnich kilka miesięcy wyrobiło we mnie dobry nawyk regularnego jedzenia. Zazwyczaj jadłam raz, góra dwa razy dziennie pomijając oczywiscie śniadanie, a opychając się na sztywno o 22:00. Polubiłam tez kawę, którą wypijam rano i chyba dzięki niej tak dobrze funkcjonuję, bo jestem niskociśnieniowcem... To tyle słowem wstępu, mam nadzieję, że tak samo jak ja tęskniliście za wspólnym spędzaniem czasu na blogu.

  Nie mogę się juz doczekać następnej odsłony MrMagic :-) I co najważniejsze:

  OD JUTRA SIĘ ODCHUDZAM!

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!