• Wędrówką życie jest człowieka...

  Cisza w kolorze pomarańczy...  I jakoś tu się cicho zrobiło i pusto - dlaczego? Czy już nikt mnie nie potrzebuje? Nie lubi? Nie kocha?

  Gdy szukam wspomnień, które trwały ślad pozostawiły we mnie, kiedy podsumowuję godziny, które miały dla mnie znaczenie, odnajduję nieomylnie to, czego żadne bogactwo nie zdołałoby mi zapewnić: nie można kupić przyjaźni człowieka związanego z nami na zawsze doświadczeniami życia (...)

  Sentymentalnie...Wracam dziś wspomnieniami do ciepłych krajów. I nie wiem dlaczego? Może deszcz stukający w parapet budzi we mnie ochotę kąpieli słonecznych? Chodzić pomiędzy drzewami obsypanymi pomarańczową eksplozją smaku... Zawsze jak mam owoc w diecie Gacy obieram namiętnie pomarańcz, dzielę na kawałki i zamykając oczy smakuję każdą chwilę spędzoną na Florydzie. Jestem głodna zieleni, śpiewu kolibrów i gorąca opalającego moje ciało... Teraz sobie myślę, że fajnie byłoby wrócić tam... w wadze light :-) Fat free!

  Kurcze, czy to nie bezczelne prosić Boga o jedno i o drugie? Jak myślicie?  4 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!