• Wędrówką życie jest człowieka...

  Czy wiecie, że...


  :-) Na początku się uśmiechnę, bo ja nie jestem niestety bardzo „kościółkowa”, choć swoją dziecięcą wiarę jeszcze w sobie krzeszę. Zdanie zaczynające się od „czy wiecie, że...” zawsze kojarzy mi się z dzieciństwem, kiedy to jeszcze biegałam na różnego rodzaju oazy i śpiewałam głośno i dumnie: czy wy wiecie, że jesteśmy świątynią, w której mieszka Bóg... a może Pan? Co się dzieje z moją pamięcią???

  Zatem kochani, czy wiecie, że już za chwileczkę, już za momencik środa z Panem Gacą zacznie się kręcić :-) Guru we własnej osobie będzie w Warszawie! A dokładnie 23 maja! Kto ma ochotę wybrać się ze mną? Zaznaczam - idziemy tam, aby się doładować pozytywną energią, poznać fantastycznych ludzi i pobyć troszkę w wielkim świecie, słowem: chudzi i grubi, patyczaki i okrąglaki - wszyscy! Śmiało - nieważne czy musisz zgubić 5 kilo, czy 55. Let's go! I chłopy też, bo kto powiedział, że to kobiety tylko się odchudzają?

  2 komentarze:

  1. Justyna ja będę!!! Mam nadzieje,że się spotkamy :D

   OdpowiedzUsuń
  2. Kochana moja droga piękna i szczuplutka!!! :D Miło było Cię zobaczyć :) - no i kolczyk muszę mieć obowiązkowo !!! i córę :D

   OdpowiedzUsuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!