• Wędrówką życie jest człowieka...

  Maj majowi nie równy - małe porównanie :D


  Kochani Gacusie i nie tylko - czas na małe podsumowanie, prawda? Cóż, efektów nie mam rewelacyjnych, ale chcę Wam coś pokazać. Gotowi na małą prezentację?

  Komunia - wiadomo, zdjęcia się robi. Pierwsze są sprzed roku z komunii najstarszego syna, poniżej zaś z ostatniej niedzieli i komunii średniego syna... Za dwa lata komunia najmniejszego, a wtedy, mam nadzieję, będzie waga idealna 60 kilo! Trzymać kciuki proszę!

  Swoje korpulentne ciało próbowałam zakryć marynarką ;-)
  Rubensowskie kształty :-)

  Cyrkiel w nos i kółeczka rysować...

  To dałam, bo lubię. Takie nasze klimaciki - rower, pusta butelka po piwie... Uliczka jest w... ;-)


  Między tymi, a tym u samej góry jest tylko 15 kilo różnicy...

  Dziękuję Wam wszystkim, posyłam gorącego buziaka i proszę o dalsze wsparcie :-)


  18 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!