• Wędrówką życie jest człowieka...

  Trzymając się środy


  Ja & Charlotta :-) Love, Hug & Kiss :-)


  Moje kochane Charlociątko przesłało mi zdjęcia, bo ja jak zawsze czegoś musiałam zapomnieć... Generalnie aparat dla „głupków” prawie zawsze mam przy sobie, a to dlatego, że mam duszę radosnego pstrykacza. Na spotkanie z wielkim „guru” oczywiście zapomniałam. Zresztą jak już wcześniej nadmieniałam, szłam tam trochę z duszą na ramieniu i stąd to roztargnienie ;-)

  Zdjęciami dzielę się z Wami. Szkoda, że takich spotkań nie ma więcej, o ile dieta byłaby radośnie łatwiejsza! To jest największa zaleta programu - że tworzymy społeczność, w której każdy czuje się ważny i potrzebny. Miło jest porozmawiać i podzielić się swoimi postępami z osobami, które szczerze doceniają walkę, bo sami codziennie toczą bój ze zbędnymi kilogramami. To taki drugi dom... To nowi przyjaciele i nowy styl życia, za którym tęskniłam będąc nie na diecie :D
  Rodzynek to Piotr Pieczul - jeden z konsultantów pana Konrada Gacy. Dopóki On krzesi wiarę w nas otyłych wszystko jest możliwe :-) A na zdjęciu pilotki z województwa mazowieckiego, pilot Charlotta i ja... :-) Przyłącz się do nas! 
  Te dziewczyny pogubiły już przeszło 30 kilogramów! To drugie tyle co ja! 
  Boże, daj im siłę i moc do dalszego gacowania! 

  5 komentarze:

  1. Jezus Maria tak rozdziawiłam dzioba, że mi migdałki widać :)

   OdpowiedzUsuń
  2. hehe:D, bez przesady - wyglądasz szczęśliwie i bosko :D rewelacja

   OdpowiedzUsuń
  3. fantastyczne dziewczyny i niesamowite energia, pozdrawiam serdecznie!!!

   OdpowiedzUsuń
  4. Super, wyglądacie przeslicznie, dużo energii i młodzieńczego polotu. Gratuluje i trzymam kciuki :)

   OdpowiedzUsuń
  5. Ja tam lubię Charlottkę ... podglądam Ją na sos ...
   Bosko wyglądacie ... i Piotruś między Wami ;P
   Lubię Go :P

   OdpowiedzUsuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!