• Wędrówką życie jest człowieka...

  Wyglądam jak pająk - TEKLA słowo daję :-(  … nie mogę uwierzyć w to, co się stało! Jestem zła, po prostu zła i już!

  Wyglądam jak pająk. Chude nóżki, chude rączki, a brzuszek okrąglutki! Ratunku!!! Już sama nie wiem, co robić. Być grubym to jedno, ale wyglądać wiecznie jak baba w ciąży to już lekka przesada. Oczywiście, nie żalę się na to, iż schudłam, bo cieszy mnie każde deko, ale niech ja u licha ważę sobie te 70… z kawałkiem, byleby kilogramy się rozkładały jakoś względnie równomiernie! A tu nic - oponka w około pasa i „niech Pani sobie usiądzie, w autobusie tak szarpie” no i niech trzęsie! Może wytrzęsie to, co trzeba! Lenistwo wzięło górę i skorzystałam z miejsca, ale na tyle mnie to teraz dotknęło, że w wielkim rozżaleniu i szale zaczęłam szukać jakichś informacji, jak uzyskać płaski brzuch i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu natrafiłam na obszerny tekst poświęcony ćwiczeniom - i kto o nich pisze? Konrad Gaca!!! Po prostu spadł mi tym wydaniem Echaprosto z nieba… Ja już nie raz wertowałam różne strony w tym i SOS, ale zawsze podchodziłam do tego z dozą niedowierzania i właściwie to sama nie wiem… Niemniej jak nie zrzucę tego bebecha, to popadnę w wielką depresję - chcę mieć płaski brzuszek - tylko tyle :-D i aż tyle. Zaś lekturę o ćwiczeniach polecam wszystkim - nie tylko grubasom.
  2 komentarze:

  1. Pająk jesteś bardzo surowa dla siebie ..,, Głowa do góry !

   OdpowiedzUsuń
  2. Pani Pająk :D hehe, często jak byłam mała bawiłam się w dopasowywanie osób do zwierząt.
   Zawsze ktoś przypominał jakiegoś zwierzaka, i należało tylko się nad tym chwilę zastanowić...w tamtych czasach zawsze byłam motylem...dziś widzę siebie jako Teklę :D co zjadła motylka :D ...

   OdpowiedzUsuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!