• Wędrówką życie jest człowieka...

  Wojenne zdjęcia kiedyś i teraz - różnica żadna  Choć to stary wpis Normana Finkelsteina, musiałam Wam go pokazać, bo mną to wstrząsnęło... Muszę to pokazać dziś, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, abyśmy wszyscy docenili fakt, że nas wojna nie dotyka, chociaż jest obok, tuż tuż obok... A my jesteśmy bezsilni. Całość pochodzi z bloga http://www.normanfinkelstein.com/
  THE GRANDCHILDREN OF HOLOCAUST SURVIVORS FROM WORLD WAR II ARE DOING TO THE PALESTINIANS EXACTLY WHAT WAS DONE TO THEM BY NAZI GERMANY…
  01.16.2009 |
  …PLEASE FORWARD…
  BUILDING WALLS & FENCES TO KEEP PEOPLE IN PRISONS
  Hitler Israel now
  CHECK POINTS NOT TO ALLOW PEOPLE BASIC FREEDOM OF MOVEMENT  ARRESTS & HARASSMENTS  DESTROYING HOMES & LIVELIHOODS


  GIFTS (WITH LOVE) FROM THE CHILDREN OF PEACE-LOVING & CIVILIZED COUNTRIES  THE CLASSIC PROPAGANDA MACHINE – YOU WILL FIND THE PICTURE IN BLACK & WHITE IN ALL AMERICAN AND SOME OTHER WESTERN COUNTRIES HISTORY BOOKS, ENCYCLOPAEDIAS, LIBRARIES, MUSEUMS… THAT DEPICTS A YOUNG JEWISH BOY WITH HIS HANDS UP WHILE NAZI TROOPS POINT THEIR GUNS AT HIM AND HIS FAMILY IN ORDER TO EXPEL THEM FROM THEIR HOMES… (IT’S SUPPOSED TO MAKE YOU SYMPATHIZE WITH THE VICTIMS & TO SUPPORT THEIR CAUSE FOR JUSTICE & A HOMELAND)
  THE ISRAELIS PRACTICE THE SAME TACTICS

  …PLEASE FORWARD…

  3 komentarze:

  1. chyba nie chciałąm widzieć tych zdjęć...

   OdpowiedzUsuń
  2. Czasami jest taki dzien, kiedy należy...kiedy musimy...

   OdpowiedzUsuń
  3. Może się świat obudzi i dotrze do umysłów zmanipulowanych,że to Izrael jest terrorystą i zabija palestyńczyków

   OdpowiedzUsuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!