• Wędrówką życie jest człowieka...

  Zimowe spacery


  Muszę popracować jeszcze nad tym i owym... Bo nie wiem co zrobić, aby się pojawiało na stronie głównej jakieś zdjęcie wskazujące na to, że tu będzie film? Zapraszam na spacer!  5 komentarze:

  1. No Justyśka jak macie takie widoki to ja się na kawę wbijam odrazu Buziaczki :) Na razie
   na wirtualna :(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Oczywiście to ja Twoja siostra Patrycja :)

    Usuń
   2. Zapraszam na wirtualna kawe! :) skype i już siedzimy razem przy stole! :D

    Usuń
  2. Ale piekny widok!A Starbucksa maja na fjordach? Kuba

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. hmmm...nie trafiłam jeszcze na Starbucksa :( a przyznam, że tęsknię za kawą - słodką i pełną kremowego mleka, bo tu wszyscy piją czarną, gorzką i mocną. :D

    Usuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!