• Wędrówką życie jest człowieka...

  Jeśli ktoś potrafi, to i TY!


  Witam Ciebie serdecznie!

  Czy często masz wrażenie, że czegoś nie umiesz?

  Jeśli ktoś coś potrafi, każdy może się tego nauczyć! I tak dokładnie jest. Oczywiście wymaga to od nas sporego wysiłku, ale nic nie jest niemożliwe. Uwierz w swój potencjał i wykorzystuj pozytywną energię. Dlaczego o tym mówię?

  Jeszcze nie tak dawno byłam osobą bardzo negatywnie nastawioną do życia i właściwie sama sobie pisałam scenariusz zupełnie o tym nie wiedząc. Każdy z nas używa na co dzień swoich ulubionych zdań, powiedzeń czy twierdzeń - moimi były: ciężko mi, życie jest ciężkie, ciężko znaleźć pracę, ciężko mi się dogadać z innymi, ciężko się utrzymać, ciężko znaleźć prawdziwych przyjaciół, uczciwych ludzi itp. Teraz mam wrażenie, że ciężko mi się oddychało. Drugim nagminnie używanym słowem było (i to czasem mi się jeszcze zdarza): nie umiem, nie nadaję się do tego, nie dam rady... ale walczę z tym każdego dnia i Tobie też radzę tępić tę plagę złych myśli! Gdyby się zastanowić, to nawet w Biblii jest napisane zdanie: I Słowo Ciałem się stało - a to oznacza, że słowo ma olbrzymią moc sprawczą.

  Według prawa Murphy'ego: Jeśli coś ma pójść źle - to pójdzie źle.

  Jak sobie zatem z tymi naszymi niebezpiecznymi myślami radzić? Najlepiej każdego ranka stanąć przed lustrem i na głos z przekonaniem, wierząc w to z całej naszej siły powiedzieć:

  Dziś będzie wspaniały dzień. Wszystko przychodzi mi z łatwością. Jestem ucieleśnieniem dobra i mądrości!


  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!