• Wędrówką życie jest człowieka...

  Jestem najcnotliwszą osobą...


  Nie będę dziś prawić morałów, że cierpliwość jest cnotą, bo wyszłoby na to, że jestem mega cnotliwa :-)

  Czekałam siedem lat. Chodziłam i sprawdzałam czy są. Oglądałam. Dotykałam. Wąchałam i odlatywałam... Marzyłam jak lekko przechadzam się, wzbudzając podziw oraz zachwyt, niosąc za sobą powiew zazdrości posiadania.


  TERAZ moje! Najpiękniejsze i jedyne... Hehe... Jedyne! A jakże, bo już długo nie sprawię sobie takiego luksusowego zakupu. MBT - to, czego twoje nogi, a przede wszystkim kręgosłup potrzebują najbardziej.

  Wszystkim w Bergen/Norway chętnie zdradzę, gdzie kupić MBT o 80-90% taniej! Dokładnie zapłaciłam 230 NOK! Chwalę się, a jak, bo to największa promocja jaką kiedykolwiek znalazłam. Pierwotnie buciki te to bagatela 2 000 koron. Boskie, prawda?

  Wiem, wiem, elegancją i szykiem nie grzeszą, dlatego poniżej znajdziesz film, który wyjaśni wszystko. Raz zatopisz w nich swoje stopy i gwarantuję, że nie zdejmiesz ich z nóg! Nigdy, przenigdy, bo będą stanowiły jedyną niepowtarzalną radość stąpania po ziemi. Zamkniesz oczy i będziesz mieć wrażenie, że chodzisz po chmurach i unosisz się z lekkością puchu. Wtedy zrozumiesz, że warto czekać... Po prostu warto i już!

  I co ty na to?

  PS. USA to wydatek rzędu 250$, ale na Amazon.com znajdziecie nawet po 50$. Kanada - na aviva.ca średnio 270$, choć jak poszperacie, to za 75$ można wyrwać :-)  3 komentarze:

  1. Wyglądają bardzo kosmicznie, ale podoba mi się taka "bujająca" podeszwa :) Na allegro reklamowane jako "odchudzające" hmmm ciekawe :) Polskie ceny - szaleństwo, ale może warto poszukać wersji w promocji :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. No nie wierzę! :D Witaj kochana okrojona - wyglądasz bosko! Charlotto :D - podaj numer buta i już masz :D za 200 NOK :D a buty są czadowe! Prawda? z tym odchudzaniem to wyobraźnia im poleciała za daleko - ale na 100% chorzy na kręgosłup odczują ulgę.

    Usuń
   2. a czy są szpilki z tej firmy ? :)

    Usuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!