• Wędrówką życie jest człowieka...

  O, jaki ja jestem Polak wyjątkowy!


  Witam Ciebie serdecznie!

  Bo dziś niedziela, a ja nie chcę być Polakiem wyjątkowym - stąd w ramach odpoczynku i swoistej przyjemności wpis ten zrobię. Dlaczego nie?

  Bo ja ze te grosze to pier..., wolę w domu siedzieć!

  Uśmiecham się, słysząc te słowa. Są w głowie od dekady. Bo jestem dzieckiem komuny, które niejednokrotnie słyszy od osób starszych, że owe czasy były o wiele lepsze. Dlaczego? Otóż - czy się stoi czy się leży, to i tak się należy :-D To były dobre czasy, nie ma co ukrywać. Prawda? I tu pojawi się bunt młodego pokolenia, tego już wykształconego Europejczyka, który proszę przenieść w pole komentarzy :-)

  Dziś takie podejście, choć nadal aż zbyt często spotykane, jest wynikiem braku szacunku do samego siebie, jak i wrodzonej wyobraźni. Otrząśnijmy się w końcu. To nie sen, to nie bajka i nie będzie happy endu, jeśli nie zmienimy swojego podejścia do życia. Samo jeszcze nigdy nic się nie zrobiło. Chcesz coś zmienić? Zacznij działać! Dziś niedziela - odpoczywaj, ale już od jutra działaj!


  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!