• Wędrówką życie jest człowieka...

  Trener personalny ochrzczony!


  Witam Ciebie serdecznie!

  Minęły dwa tygodnie, odkąd pastwi się nade mną personalny, choć wirtualny Pan i to na moje własne życzenie!  Zalety - nie słyszy jak pod nosem sobie przeklinam i nie widzi jak kaleczę ćwiczenia!

  Minusy - jego zapewnienia, że ćwiczenia nie zajmą więcej niż 7 minut mają się nijak do rzeczywistości, ale myślę, że tu duża moja wina, bo starając się robić wszystko dokładnie i z zaleceniami wydłużam czas.

  Efekty - 2,50 kg mniej! Wow :-D Cóż, to nie jest to, co sobie założyłam, do 10 maja miało być 5 kg mniej, ale i tak się cieszę, bo jak tu nie cieszyć się, gdy jest tendencja spadkowa?

  Dieta - nie powinno być tu tego podpunktu - leży i kwiczy :-( Oprócz ćwiczeń piję codziennie rano wodę z cytryną. Cytrynę myję, w całości mrożę, a następnie trę na tarce wraz ze skórką, dodaję świeże listki mięty i zalewam wodą. Udaje mi się nawet w ciągu dnia wypić dwie-trzy dodatkowe szklanki. Odstawiłam słodycze - wszystkie, nawet moje tościki z dżemikiem, a co za tym idzie cukier, więc i kawę, bo gorzka staje mi w gardle.

  Kto wskakuje na pokład i dołącza do nas? (nas,  bo odchudzamy się rodzinnie ja i syn - mąż buduje masę!) 

  Podejmujesz wyzwanie? Mój trener jest jak dobry duszek dostępny 24 godziny na dobę w cenie 30 zł na miesiąc. Pewnie zastanawiasz się, dlaczego się nim tak chętnie dzielę, prawda? Otóż im więcej będzie FIT osób na świecie, tym więcej będzie uśmiechu wokół nas. A uśmiech zdrowych i szczupłych ludzi potrafi zarażać! Chcę mieć gorączkę :-D

  Aby skontaktować Cię z trenerem i ustalić szczegóły potrzebuję Twojego imienia i adresu email. Odpiszę i już dziś rozpoczniemy grupowe odchudzanie :D


  1 komentarze:

  1. Witam
   Trzymam kciuki i naprawdę się ciesze że się nie poddajesz. A tak po za tym ten trener to świetny pomysł zwłaszcza że nie trzeba wychodzić z domu. TAK TRZYMAĆ. Pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!