• Wędrówką życie jest człowieka...

  Bądź otwarty!


  Witam Ciebie serdecznie!

  Eh, z tym nagrywaniem to jest jakaś masakra! Ale jak sam tytuł mówi, bądźmy otwarci!

  Na ludzi, na nowe możliwości, na świat... Bierzmy wszystko co dobre garściami! Wystarczy dla każdego, bo świat jest nieskończenie przyjazny. Wystarczy przyjąć go sercem.

  Zatem jestem otwarta i uśmiechnięta i nie boję się nowych wyzwań.  Dziś byłam na urodzinach małego Alfonso, który jest Portugalczykiem. Na przyjęciu nie było choćby dwóch osób z tego samego kraju. Jeszcze kilka lat temu sytuacja taka byłaby dla mnie paraliżująca. Jak to? Iść gdzieś niczym w paszczę rekina? Jednak nauczyłam się uśmiechać i uwierz, że to przełamuje lody! Bawiliśmy się świetnie!

  Zapraszam do obejrzenia wideo - 3/90 :-) Pozdrawiam bardzo serdecznie i wszystkim dziękuję za komentarze pojawiające się pod postami! Nawet nie wiecie jak mnie to  cieszy! Jesteście wspaniali!


  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!