• Wędrówką życie jest człowieka...

  Co trzy, to nie jedna...


  Witam Ciebie serdecznie!

  Sobotni poranek musi być pracowity. Trzeba wszystko posprzątać, pozałatwiać wszystko, ugotować, zrobić zakupy, aby w niedzielę dzień święty święcić. Inaczej trochę wygląda, to jak się jest na wakacjach... Choć człowiek się leni, to zupełnie inaczej, prawda? Dziś spotkałam się z dwiema wspaniałymi kobietami. Takie babskie rozmowy pół żartem, pół serio. Edyta i Karolina są kobietami na swoim :D. Dokładnie wiedzą, czego chcą i mają wyraźnie określone cele, ale przede wszystkim nie poddają się i podjęły wyzwanie. Chciałoby się powiedzieć, że ryzyko, ale Talk Fusion jest stabilnym biznesem, ponieważ wideo-komunikacja zaczyna być trendy - o tak! Oczywiście można znaleźć na rynku inne firmy, które udostępniają wideo-pokoje konferencyjne czy wideo-maile, ale żadna z nich nie jest tak intuicyjnie prosta i graficznie atrakcyjna, zaś w życiu chodzi o to, aby czerpać z niego co najlepsze, a nie zadowalać się półśrodkami. Prawda? Carpe Diem! :-D

  Dziewczyny, dziękuję za spotkanie, było cudowne i kształcące. Krótka relacja to wideo 8/90. Pozdrawiam i zachęcam Ciebie do podjęcia jakiegokolwiek wyzwania! Nie siedź bezczynnie i zacznij coś robić. Coś innego niż zwykle. Coś dla siebie, dla swojej rodziny dla zwykłego uśmiechu dnia codziennego. :D


  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!