• Wędrówką życie jest człowieka...

  Czy jestem za stara?


  Siedzę i zastanawiam się, czy nie jestem za stara na wprowadzanie takich rewolucji? Może zamknąć się we własnych czterech kątach i prowadzić spokojne życie, wychowując dzieci? Niczego się nie uczyć, wrócić na jakiś etat i cieszyć się raz w roku z wakacji, jeżdżąc w to samo miejsce, bo tak bezpieczniej, co? Eeee... to chyba nie dla mnie. Nie chcę mieć nudnego życia. Wolę swoją zagmatwaną egzystencję pełną wzlotów i upadków.

  Od poniedziałku zaczynam się szkolić :D Jadę do Wrocławia! Będę uczyć się przedłużania paznokci i pielęgnacji dłoni. Po pierwsze, sama jestem zaniedbaną kobietą. Po drugie to plaga... w Norwegii, bo trollówki nie dbają o siebie, zatem ja mogę wprowadzić trochę kolorów i magii w ich leśne życie :D Trzy, Wrocław jest miejscem, gdzie spotkam się z niesamowitą kobietą... ale o tym już na filmie. Zapraszam!

  To już wideo 7/90 - hehe, idę jak burza :-D Prawda?   

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!