• Wędrówką życie jest człowieka...

  Do trzech razy sztuka :-D


  Witam Ciebie serdecznie!

  Specjalnie dla Ciebie kolejne wideo. To już 10/90. Tym razem trzy piękne kobiety pozdrawiają Tomasza z malowniczego Wrocławia. Dlaczego? Otóż jak już niejednokrotnie wspominałam, social network to styl życia. Nie jest istotne, w którym z MLM-ów działasz. Ważne, aby utrzymywać dobre relacje z ludźmi, nikogo nie osądzać, skreślać czy poddawać analizie. Ludzie są cudowni... i śmieszni :-) Zobacz koniecznie ile radości sprawia zwykła kawa i jak powstało poniższe wideo.

  PS. Pamiętaj, że śmiejąc się wyrabiasz sobie kaloryfer na brzuchu.


  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!