• Wędrówką życie jest człowieka...

  Jadąc z A do B poznaj C


  Witam Ciebie serdecznie!

  Co za wspaniała droga za nami!  Norwegia jest piękna, dzika i naturalna. Niezmierzona i zaskakująca zarazem. Dotarliśmy dziś do Oslo. Wjechaliśmy na górę widokowa (nazwy nie pamiętam), ale jest na niej skocznia. Z ciekawostek - w całości obecny jej wygląd zawdzięczamy Polakom. Konstrukcja przyjechała w kawałkach z kraju i nasi ją na miejscu montowali. Robi wrażenie! Do samego Oslo nie ruszyliśmy, bo późno, a jeszcze zostało Drammen.  

  Drammen to drugie co do wielkości  miasto po Oslo. Co mnie od razu uderzyło, to Polak na Polaku. Zamknąć oczy, wsłuchać się w głosy i ma się wrażenie ze stoimy na Marszałkowskiej! Chciałoby się rzec, że głodnemu chleb na myśli! Jutro Szwecja, prom i we wtorek ucałuję naszą polską ziemię :-) Wyprawy mają to do siebie, że człowiek jest mniej mobilny. Gdyby nie wyzwanie "90 filmów w 90 dni", to rzuciłabym telefonem i na trzy tygodnie zerwałabym kontakt ze światem :-) Ponieważ nadaję do was z telefonu, to film będzie osobno na fanpage, bo nie mam zielonego pojęcia jak go teraz tu wstawić ;-) Obejrzyj i skomentuj, a dziś jest o tak zwanym "przy okazji" - sprawdź o czym mowa.

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!