• Wędrówką życie jest człowieka...

  Mama, moja mama


  Witam Ciebie sedecznie!

  Jesteśmy w domu! Zawsze mnie cieszy, jak wracam na stare śmieci. Zupełnie jak dziecko. Wielu z Was pyta się, dlaczego właśnie Polska i Warszawa. Cóż... dla mamy. Wiem, że ona tęskni za dziećmi. Chłopaki mają tu jak w raju. Biegają od rana do nocy po podwórku, wpadając tylko na jakieś pyszne jedzenie. My zaś mamy tak zwany święty spokój. Kocham moją mamę. Dziękuję jej za wszystko!

  Dokładnie... Choć to nie oznacza, że leżymy brzuchami do góry, o co to to nie! Ja jestem kobietą czynu i już dziś mam zaplanowane spotkanie biznesowe, przy dobrej kawie w Złotych Tarasach :D

  Kolejne wideo 6/90 - poznaj moją babcię! To weteran wojenny, dla którego II wojna światowa właśnie trwa!


  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!