• Wędrówką życie jest człowieka...

  Ukażesz mi ścieżkę życia


  Witam Ciebie serdecznie!

  Psalm 16:11

  Ukażesz mi ścieżkę życia,
  pełnię radości u Ciebie,
  rozkosze na wieki po Twojej prawicy.

  Pewnie zastanawiasz się, co do cholery się dzieje i dlaczego psalmy pojawiają się na tym blogu?

  Zaskoczę Cię, bo sama jestem zdziwiona. Tak, dokładnie tak :-) Zasiadłam, aby napisać o tym jak bardzo ważna w życiu każdego człowieka jest miłość. Miłość do drugiego człowieka, do dzieci, do przyjaciół i wszystkich ludzi wokoło nas. Miłość do tego, co robimy i jak żyjemy. Bez tego uczucia nic nie przynosi radości. Nasze życie też nie. Nawet banalne powiedzenie "pieniądze szczęścia nie dają" w tym przypadku nabiera innego wymiaru. Możesz mieć milion $ i być samotnym jak palec. Oczywiście bogato samotnym, co troszkę zmienia postać rzeczy. Ale wracając do tematu. Nic więcej nie sprawia mi radości niż obcowanie z ludźmi. Kocham ludzi i ich możliwości. Uwielbiam odkrywać osoby samotne i zamknięte - zazwyczaj znajduję diamenty. Jestem otwarta na nowe znajomości i cenię każdy najmniejszy gest przyjaźni. Wierzę w prawo przyciągania i wiem, że ci wszyscy wspaniali ludzie obok to nie dzieło przypadku. Sama na nich zapracowałam.

  Jednym z wielu ludzi, których mogę słuchać godzinami jest Nick.

  To nie zbieg okoliczności, że akurat teraz, gdy piszę te słowa, w jego radiu pojawia się powyższy psalm! Niesamowite! Dlatego od razu dzielę się nim z Wami. Tą miłością i radością jaką noszę w sercu. Jest dokładnie jak mówi Nick. Myślałam, że miłości nie da się dzielić, a okazało się, że tylko w ten sposób można ją mnożyć! Mam wspaniałego męża, cudownych synów i oddanych przyjaciół. Cieszę się z ich istnienia, dzielę radości i smutki. Są moją największą motywacją do życia. Do bycia zdrową, do dbania o swoje ciało. Do posiadania zdrowych myśli. Do niemyślenia o strachu, bo on działa destrukcyjnie i wywołuje choroby.  Kocham też moją pracę. Lubię pisać. Cenię każdy nowy dzień, który przynosi mi najpiękniejsze dary w postaci innych ludzi. Poznanie Was i rozmowy stanowią karmę dla mojego serca. Jestem szczęśliwa i spełniona. Jestem w miejscu, gdzie czuję się bezpiecznie. A Ty?

  Wszystkimi cudami jakie się Tobie przytrafiły podziel się poniżej! Pozdrawiam!

  Nick Vujicic - interpretacja psalmu, piękne. Zamknij oczy i poświęć minutę, aby rozbudzić w sobie najpiękniejsze uczucie na całym Bożym świecie!

  Radio | Life Without Limbs.

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!