• Wędrówką życie jest człowieka...

  Spóźnione nagranie


  Witam Ciebie serdecznie!

  Cudownie powrócić po wakacjach, tęskniłam za Tobą i blogiem. Tak! Mówię to bardzo szczerze. Wczoraj nagrałam wideo, a właściwie pseudo wideo bo sam głos. Miałam problem ze wstawieniem tego na blog  - jak to ja technicznie się gubię. Udało się! Gdzie diabeł nie może tam babę pośle, prawda? Zatem zrelaksuj się, usiądź wygodnie i posłuchaj! Zostaw komentarz jeśli się zgadzasz ze mną lub też nie! :D

  ps. dobrze być w domu!

  ps2. proszę daj znać jak nagranie nie będzie się otwierać!

  justa

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!