• Wędrówką życie jest człowieka...

  Wawrzyniak, Talk Fusion i muł :-D


  Witam Ciebie serdecznie,

  Wczoraj wybiegłam na dwór z dziećmi po 9:00 to jest 21:00, aby przed snem złapały jeszcze trochę świeżego powietrza. To nieco egoistyczny wybryk, bo chciałam, by się wymęczyły i po powrocie poszły grzecznie spać. Jak się okazało, nic bardziej mylnego! Dzieci wrzeszczały do północy, nie dając mi się w ogóle skupić. Miałam w planach obrobienie poniższego filmu jak i dogranie końcówki. Jakoś nie za bardzo się technologicznie odnajduję, a w sumie to wstyd. Cóż, szczerze mówiąc doskonale wiem jak plan filmowy powinien wyglądać, bo swojego czasu spędziłam wiele godzin przy różnego rodzaju produkcjach. Swoje piękne, beztroskie i młode lata pracowałam jako charakteryzatorka, ale nigdy, powtarzam nigdy nie ciągnęło mnie do bycia kukiełką w szklanym okienku - co nie oznacza, że nie pociągał mnie wielki świat :-D Porównując go do tornado, to wolę być tą ciszą, środkiem cyklonu, gdzie ludzie łapią oddech niż porywającym wiatrem sensacji. Niemniej wracając do mojego wideo - bodajże 12/90 - to w trakcie nagrywania zadzwoniła do mnie Kasia, wywalając mnie z wizji. To niewiarygodny zbieg okoliczności, bo nie często ze sobą rozmawiamy, a tu proszę! Chyba ściągnęłam ją myślami, bo o niej mowa w poniższym filmie! Zobacz jak działa prawo przyciągania!  PS. Michałowi Wawrzyniakowi i całemu zespołowi dziękuję za event. To był pierwszy raz, kiedy miałam okazję podziwiać niesamowite umiejętności samuraja :-D, a ponieważ on często narzekał na prawiczków (he he) to jestem niesamowicie z siebie dumna, że nie rzuciłam komputerem w diabły podczas problemów technicznych :-D

  1 komentarze:

  1. Dla mnie pan Wawrzyniak, oprócz show, nie wnosi nic co rzeczywiście mogłoby pomóc (wcześniej byłem owszem oczarowany tym show) Jednak marketingowo to co mówi - można darmowo znaleźć w internecie. Na moje pytanie, dlaczego usuwa moje sceptyczne (broń Boże obraźliwe czy negatywne) komentarze - stwierdził, żeby tacy jak ja nie pałętali mu się koło d... cóż. To świadczy o nim. Co do Talk Fusion - wielu z moich przyjaciół działa w TF - i osobiście pomysł i wykonanie - jest świetne. Co to szkoleń - http://bit.ly/18nnv8u np pod tym linkiem jest 10 x więcej za darmo niż pan Wawrzyniak przekazuje :) pozdrawiam :) Fajne artykuły :)

   OdpowiedzUsuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!