• Wędrówką życie jest człowieka...

  Oczyść się!


  Witam Ciebie serdecznie!,

  Oczyść się! Już, teraz - chyba...że lubisz swoje pasożyty? Tak, dokładnie tak! W Twoim organiźmie żyje ich wiele. Może nadszedł czas pozbyć się lokatorów na gapę?

  Dziś nie będzie długo, bo wszystko wyjaśniam w wideo:) Miłego smacznego oglądania!


  Wszystkie informacje znajdziesz pod tym linkiem: http://colonpack.pl/colonpack.html

  Jeśli zdecydujesz się na oczyszczanie ogrnizmu zgłoś się do mnie po kupon rabatowy!

  O tym co myślisz na ten temat poinformuj mnie w komentarzu. Może znasz inne metody oczyszczania?

  Ściskam serdecznie:)

   

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!