• Wędrówką życie jest człowieka...

  Powakacyjne słowo


  Witam Ciebie serdecznie!

  Wakacje za nami. Rzec by można, że słowo "wakacje" tyczy się tylko dzieci i przerwy w szkole, ale jak wiemy jest zupełnie inaczej. Prawda? Zresztą ja wolę to określenie niż słowo urlop. Jakoś z czasów etatowej pracy mi się źle kojarzy. Nie dlatego, że nie odpoczywałam, ale dlatego, że musiałam się o niego prosić, ustalać i z góry planować. Wszystko takie na tip-top, a ja jestem bałaganiarą i po dłuższym czasie taki porządek mnie męczył. Można to też nazwać spontanicznym zachowaniem, co brzmi o wiele lepiej, dostojniej i tajemniczo, tak! Dokładnie takie były w tym roku moje wakacje. Decyzje o tym, gdzie i kiedy oraz co pojawiały się wraz ze wschodem słońca. Udało mi się pobyć w zupełnej ciszy, jak i dusić się zgiełkiem wielkiego miasta. Teraz, gdy zapach promieni słonecznych łapać mogę w pomarańczach, czas aby jeszcze popracować. Do końca 2013 roku zostały jeszcze 4 długie miesiące, które mam zamiar wykorzystać jak najlepiej... Mam kilka sprecyzowanych planów:

  • od poniedziałku, dokładnie 2 września, wróciłam na dietę. Do końca roku chcę zrzucić minimum 10 kg, ale mądrze i zdrowo - zgodnie z naturą.

  • Talk Fusion - muszę wyrobić w sobie nawyk nagrywania wideo i zacząć wykorzystywać w pełni narzędzia jakie są dostępne.

  • Paznokcie, malowanie itp... Czyli coś dla ciała i dla ducha. Zrobiłam w Polsce dyplom. Niby nic takiego, a maksymalnie mnie cieszy, ponieważ bardzo tęskniłam za charakteryzacją. Nigdy to nie była dla mnie praca, ale pasja, zatem teraz mogę ją dalej rozwijać. Czy to twarz czy dłonie, to pole do popisu jest, a ja mogę się wyciszyć.... :D

  • W 100 dni do celu - rusza! Będzie bardzo ciekawie.

  • Między FL a PL - hmm, nie chcę obiecywać, ale może uda mi się wreszcie dokończyć? Marzy mi się to wydać. Może ktoś ma pomysły jak i gdzie? Będę wdzięczna za podpowiedź.

  • I ostatnie - NIE NARZEKAĆ.


  To moje założenia, a Twoje? Jak wygląda biznesplan do końca 2013? Koniecznie napisz w komentarzu. Czekam z niecierpliwością.

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!