• Wędrówką życie jest człowieka...

  Wszędzie jest czas na siebie :-)


  Witam Ciebie serdecznie!

  Pewnie nie wiesz, bo jeśli zaglądasz tylko na tego bloga, to niby skąd masz wiedzieć? Otóż ostatnio w ramach samorozwoju postanowiłam przełamać pewne bariery. Każdy ma jakieś wewnętrzne hamulce, prawda? Ja też mam i zapewniam Cię, że nie wszystko mi idzie tak jak bym chciała. Rozwijać się można wszędzie. Niezależnie gdzie mieszkasz, i co robisz. W dobie komputera wszystkie granice można pokonać - zgodzisz się?

  Niemniej wiem, że skoro żyję, to w jakimś konkretnym celu i nie koniecznie musi to być przedłużenie gatunku :-) - choć tu myślę, że rodząc troje chłopców spełniłam swój obowiązek. Ale czy to wszystko? Chyba nie... Jak myślisz?

  Bardzo, ale to bardzo chciałabym żyć w pamięci innych. Jeśli nie będę, to umierając pogrzebane zostanie całkowicie moje istnienie. A przecież ciało to jedno, a wszystko poza nim to COŚ, co chciałabym, aby było wieczne. I to nie z próżności. Chciałabym dać innym ludziom COŚ dobrego i potrzebnego, a przy okazji całą siebie :-)

  Praca nad samą sobą wcale nie jest prosta! Ja chciałabym wiedzieć i umieć dosłownie wszystko i to już teraz. Oczywiście całość zamyka się w jednym słowie PASJA, bo generalnie nie chcę wiedzieć jak zrobić przeszczep wątroby, nie pokrywa to się z moimi zainteresowaniami i zostawiam to profesjonalistom - lekarzom.

  Marzy mi się natomiast posiadanie umiejętności przekazania mojej wiedzy i doświadczeń innym, tak aby nie popełniając moich błędów szli z dumnie podniesioną głową do przodu. Chcę pokazać, że poszukiwanie siebie jest niezbędnym czynnikiem wiążącym nasze działania ze szczęściem i osiągnięciem własnego celu. Generalnie nie ma barier. To my sami je stwarzamy. Czyli? Postaram się to wyjaśnić w wideo :-)  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!