• Wędrówką życie jest człowieka...

  Kocham Norwegię


  Witam Ciebie serdecznie!

  Jak widzicie ruszyła nowa strona na Facebooku - Kocham Norwegię. Proszę polecajcie ją dalej, udostępniajcie na swoich tablicach. Być może nie Wam, ale właśnie Waszym znajomym przypadnie ona do gustu i przyniesie wiele radości.

  Oczywiście stron takich jest co niemiara, jednak to ta jest jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowa - dlaczego? Otóż ja nie wierzę w przypadki i zawsze uważam, że to co się dzieje w moim życiu jest dokładnie zaplanowane przez dwóch najlepszych reżyserów. Jak do tej pory dostarczają mi oni bardzo choleryczne scenariusze, właściwie na pograniczu tragikomedii, ale wiem już, że film ten jest pełen zwrotów akcji, a zakończenie jest w stylu hollywoodskiego Happy Endu. Jedyne, co mi pozostaje to oglądać dalej i uwierz mi, że często robię to z otwartą gębą. Obu reżyserów dobrze znasz. Jeden z nich to Bóg, a drugim jest Życie. Mam nadzieję, że się ze mną zgodzisz?

  Te dwie nieobliczalne osoby zaplanowały sobie, iż w Norwegii, gdzie jest liczna Polonia musi powstać nowa strona, która dostarczy swoim odbiorcom wielu wrażeń i będzie jednoczyć, dosłownie i w przenośni, rodaków na obczyźnie i nie tylko.

  Sama nie wiem jak to się stało, że pojawiła się Iwona, ale jest, bo tak musiało być. To z nią współtworzę Kochan Nowegię. Iwonka mieszka w Allesund i jest uosobieniem anioła w ludzkim ciele. To wybuchowe połączenie jest esencją witalnej energii i ciepła jakie bije od niej. Ciekawostką jest to, że nigdy się nie widziałyśmy, łączy nas jednak wiele.

  Jesteśmy kobietami - to po pierwsze i najważniejsze. Każda z nas dźwiga swój własny bagaż doświadczeń. Połączyły nas Kobieta na swoim i Mój świat kobiety - dwa projekty, które powstały równocześnie z miłości do życia i ludzi oraz dziecięcej ciekawości świata!

  Odkrywaj z nami piękno Norwegii i możliwości jakie oferuje ten kraj. Poznaj nieprzeciętnych ludzi, którzy mieszkają tuż obok Ciebie, choć do tej pory nie miałeś o tym zielonego pojęcia. Żyj świadomie i pięknie. Uśmiechaj się. Dziel się z nami pasją.

  A to... choć ja jestem szczęśliwą mężatką, to kartka mnie urzekła :-)
  Jak dla mnie to jeden plus więcej dla Norway :-D 

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!