• Wędrówką życie jest człowieka...

  Dziś jestem Mikołajem - odbierz swój prezent!


  Witam Ciebie serdecznie!

  Taka naszła mnie myśl przed sekundą, słuchając szkolenia, które prowadzi Paweł Mróz, aby podarować Ci prezent na Mikołajki. Dlaczego? Bez powodu, a raczej z czystej radości serca, że robię to, co kocham. Moją pasją jest dzielenie się z Tobą własnymi doświadczeniami nie dlatego, aby się czymś chwalić, ale by pokazać Ci, że każda przemiana w każdej chwili Twojego życia jest możliwa. Nie jest to łatwe, bo musisz rozbudzić swoje talenty. Odkryć je. Nauczyć się je rozpoznawać, a potem doskonalić. Ja podążam swoją ścieżką miłości, czyli pasji od niedawna. Odkryłam siebie na nowo całkiem niedawno, bo tuż przed czterdziestką, kiedy myślałam, że już nic ekscytującego mnie w życiu nie spotka. Oczywiście niejednokrotnie coś się spieprzy, ja sama jestem przykładem wielu porażek, ale nie ma co rozpamiętywać rozlanego mleka. Trzeba posprzątać, zapamiętać, gdzie nie stawiać szklanki i dalej iść do przodu. Uczyć się, rozwijać - ciągle :-)

  Wracając do Mikołajek, to chcę Ci pokazać jakimi narzędziami w codziennym życiu ja się posługuję i jaki wpływ mają one na odbiorcę. Jak wiesz jestem zakochana w firmie działającej w systemie social network - Talk Fusion. Jednym z narzędzi jest video-email. To bardzo prosta rzecz. Potrzebujesz tylko jakiejkolwiek kamery. Może być nawet ta w telefonie. Do wyboru masz mnóstwo gotowych szablonów do wykorzystania. Nagraj się. Złóż życzenia świąteczne każdemu z osobna i osobiście!  Z Talk Fusion jest to możliwe. Zobacz jak to działa.


  Dla kogo?

  Dla pierwszych pięciu osób całkowicie bezpłatnie podaruję do końca grudnia video-email Talk Fusion.

  Jak otrzymać możliwość korzystania z video-emaila?

  Uśmiechnij się do mnie w komentarzu i obiecaj, że w pierwszym tygodniu stycznia powiesz wykorzystując do tego video email - mi, ale i wszystkim czytelnikom - jak Ci się pracowało z tym rozwiązaniem, ile video-emaili poszło w świat i jakie były reakcje osób oglądających Twoje wideo.

  ♥ Fajnie jest być Mikołajem! - dziękuję z całego serca, że to właśnie Ciebie mogłam obdarować ♥  podpis_3

  9 komentarze:

  1. :) jesteś świetnym Mikołajem co odczuła na własnej skórze i jestem wdzięczna :)

   OdpowiedzUsuń
  2. :) Kama :) a teraz jak wyślesz videoemaile do swoich klientów to awans w kieszeni!, wiesz? :)

   OdpowiedzUsuń
  3. Mogę się uśmiechnąć :D w komentarzu, ale co do videomaili z moim udziałem chyba się na razie nie przekonam ;)

   OdpowiedzUsuń
  4. I obiecujesz, że się podzielisz wrażeniami?

   OdpowiedzUsuń
  5. No bo... co ja niby tam mam nagrać? Nie mam nawet pomysłu na zwykły emailmarketing, a co dopiero video...

   OdpowiedzUsuń
  6. Ale mogłabyś mi wysłać video życzenia I zobaczyłabym Cię na żywo? :D co?

   OdpowiedzUsuń
  7. hahaha :) oczywiście, że bym mogła :D

   OdpowiedzUsuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!