• Wędrówką życie jest człowieka...

  Ja chcę loda!


  Witam Ciebie serdecznie!

  Pamiętasz jak mówiłam, że pokażę Ci „know how”? Nadszedł ten właśnie dzień. To dobry okres, aby trochę zastanowić się nad swoim życiem. Nowy Rok jeszcze na dobre się nie rozpoczął i wciąż w głowie kotłują się myśli dotyczące podsumowań tego, czego dokonaliśmy lub nie w poprzednim.

  Ci co odporniejsi mają to wszystko w przysłowiowych czterech literach, co słabsi kąpią się we łzach wyrzutów sumienia, snując się jak zawstydzone cienie.

  Zupełnie niepotrzebnie! To co już było, to było. Koniec. Zamknięty rozdział. Nie można żyć przeszłością. Owszem, warto wyciągnąć wnioski i zweryfikować swoje działania, niemniej gwarantuję Ci, że jak poświęcisz pięć minut, dosłownie pięć minut w kompletnej ciszy sam na sam ze sobą, to wniosek będzie tylko jeden. Nic Tobie nie brakuje! Absolutnie nic. Skąd więc wziął się brak realizacji planów? Otóż górę wzięło lenistwo. Zwyczajne odpuszczenie. Niesamowite, prawda? A jednak cholernie prawdziwe. Stało się tak z kilku powodów, których wcale nie zamierzam tu roztrząsać. Zresztą jak się głębiej nad tym zastanowisz, to rozwiązanie samo się pojawi.

  (...)

  Całość przeczytasz TU.

  podpis_3


  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!