• Wędrówką życie jest człowieka...

  Blondynka o social network - Pierwsze kroki


  Witam Cię serdecznie!

  Mam nadzieję, że już zdążyłeś się zapoznać z ostatnim artykułem. Jeśli nie, to w skrócie powiem, że jesteśmy na etapie podpisania dwóch umów partnerskich. Mamy już własny biznes! To znaczy ja mam. Wirtualne biura są boskie! O przepraszam, zabrzmiało to mało profesjonalnie. Kurczę, muszę zacząć się pilnować. W końcu jestem teraz biznes-mama. Dumnie to brzmi, prawda? Kobieta na swoim. Wow! Wybacz mi moje podekscytowanie, bo ja wciąż reaguję bardzo emocjonalnie i jestem pod wrażeniem perspektyw jakie stanęły przede mną. To takie niesamowite! Będę w końcu panią samej siebie. Zero szefów. Budzikom śmierć! Żegnaj monotonio, szara i bez przyszłości!

  Czytaj dalej ...

  6 komentarze:

  1. Hahaha teraz dopiero się dowiesz jasności :) Całkowita odpowiedzialność za samego siebie a nie ciepła pensyjka i posadka mobilizuje niesamowicie - bo nad głową wisi miecz Damoklesa w postaci rachunków!

   OdpowiedzUsuń
  2. Justynko nic się nie stresuj... wiesz, że odpowiedzi przychodzą zawsze wtedy kiedy się ich najmniej spodziewasz? :) a co do cierpliwości to przecież każdy wie, że my kobiety jej nie posiadamy :D chyba że tylko ja tak mam! ;)

   OdpowiedzUsuń
  3. A czym się teraz zajmujesz, jeżeli mogę zapytać?

   OdpowiedzUsuń
  4. Najważniejsze w tym biznesie jest to, żeby wierzyć w to, co się robi i robić to z pasją. Życzę morze pomysłów, wytrwałości i radości z tego co robisz :)

   Pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń
  5. Dokładnie, dokładnie Mateusz :D

   OdpowiedzUsuń
  6. Hej,

   Oczywiście, że możesz :)

   Po pierwsze piszę - to moje główne zajęcie, poza oczywiście byciem mamą i żoną :)
   Ale wracając do rzeczywistości, która jest równie miła i ekscytująca:

   - pomagam ludziom dbać o zdrowie z ramienia koalicji dr. Rath'a gdzie jestem konsultantką II stopnia :) Chcę aby ludzie mieli świadomość, że ich zdrowie jest w ich rękach.

   - druga rzecz, to Talk Fusion - pokazuję jak można będąc w domu zajmować się biznesem, Talk Fusion to firma, która funkcjonuje już 5 lat na rynku, pochodzi z USA a konkretnie z Floridy - mam słabość :) i która ma jedyny na świecie plan natychmiastowej wypłaty...a zajmuje się komunikacją video - najnowszy produkt to pokój konferencyjny online - connect - który jest najlepszy na rynku.

   OdpowiedzUsuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!