• Wędrówką życie jest człowieka...

  Blondynka o social network


  Witam Cię serdecznie!

  Kochani, zaczynam nowy cykl, który mam nadzieję będzie bardzo przydatny. Nie będą to suche wytyczne ale barwne życiowe podparte doświadczeniem opisy często zakrapiane łzami przy jednoczesnej euforii. Osoby, które wiążą swoją przyszłość z social network odnajdą tu siebie. Dziś zapraszam na pierwszą odsłonę. Chcę przybliżyć Tobie kulisy MLM abyś świadomie kroczył ścieżką przez siebie obraną. Warto jest mieć swój własny biznes i nie jest istotne czy jest to dodatkowe źrodło dochodu czy też sposób na życie. Zapraszam!

  PS. Czekam na Wasze konstruktywne uwagi pod tekstem. Za wszystkie z całego serca dziękuję.

  Możemy rozmawiać szczerze? Mam nadzieję, że tak.
  Przyznam się więc do czegoś, ale obiecaj, że nie będziesz żartować sobie ze mnie, bo ja jestem poważną kobietą. Owszem, blondynką, więc czasem mogę zabłysnąć porażającą „elokwencją”.
  Dwa lata temu zrezygnowałam z etatu. Ot tak, z dnia na dzień, bo już miałam dość. Nie… Oczywiście, że nie mam dwóch lewych rąk i nie jestem leniem! Wręcz przeciwnie, ja jestem kobietą pracującą i żadnej pracy się nie boję. Zwłaszcza tej lżejszej od powietrza.

  Czytaj dalej ...

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!