• Wędrówką życie jest człowieka...

  Na blogowym poligonie


  Witam Cię serdecznie,

  Zapraszam na kolejny, już trzeci odcinek z serii "Blondynka o social network" pt: "Na blogowym poligonie" Jest to nowy projekt publikowany w BiznesNetworking.pl, z którego się bardzo cieszę:) - będę wdzięczna za wszelkie konstruktywne uwagi.

  Założeniem jest przybliżenie pracy online, którą możemy nazwać ogólnie social network, tematów związanych z blogowaniem i samorozwojem. Moja bohaterka jest zabawną osobą, która w sposób przystępny opowie Ci o perypetiach jakie spotyka na swojej drodze do sukcesu. Czy go osiągnie? Na to pytanie odpowie Ci sama w kolejnych odcinkach.

  Zapraszam serdecznie:)

  podpis_3

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!