• Wędrówką życie jest człowieka...

  Rak okrężnicy, czyli jelita grubego


  Witam Cię serdecznie!

  W drodze do naturalnego zwalczania raka okrężnicy.

  Screen shot 2014-03-27 at 8.44.55 PM


  Około 140 000 Amerykanów usłyszy w 2014 roku przerażającą diagnozę: "Masz raka jelita grubego."

  Rak jelita grubego, znany również jako rak okrężnicy lub odbytnicy, jest trzecim najczęściej występującym nowotworem i trzecią najczęstszą przyczyną zgonów związanych z nowotworami w USA.

  Na całym świecie jest on odpowiedzialny za ponad 600 tysięcy zgonów rocznie. Roczny koszt opieki nad pacjentem z przerzutowym rakiem może wynieść 310 000 dolarów, będąc finansową katastrofą dla chorego i jego rodziny.


  Rak ten odebrał nam rok temu przyjaciela, ale o tym już doskonale wiesz, jeśli zaglądasz na blog. Nie będę opisywać przebiegu choroby ani tez wspominać o kosztach leczenia w Polsce.

  Chcę tylko wspomnieć o jednym - że zawdzięczam Jerzykowi moją przemianę. Podarował mi nowe świadome życie. W poszukiwaniu alternatywnych metod trafiliśmy na Koalicję w obronie zdrowia Dr. Ratha - w jego przypadku za późno, ale Bóg jeden wie dla ilu z nas nie.

  Nie miałam żadnych wątpliwości, że medycyna komórkowa jest jedyną rozsądną alternatywą dla leczenia konwencjonalnego. Zrobiłam kurs podstawowy, a potem drugiego stopnia w poczuciu obowiązku dbania o siebie i swoich najbliższych. Nie myślałam, aby związać swoje życie z koalicją, ale wkrótce jednak doszłam do wniosku, że moim powołaniem jest dzielenie się swoją wiedzą i tym co robię z innymi.

  Wierzę, że jest to słuszna decyzja. Każdy ma prawo do informacji i wiedzy, zaś to jak ją wykorzysta jest już jego indywidualną sprawą. Ja postanowiłam żyć świadomie i zdrowo, a moim marzeniem jest aby coraz więcej osób otwierało serca i rozum na to, co ma nam do zaoferowania natura.

  Całość artykułu na temat najnowszych badań instytutu na temat raka okrężnicy jest dostępna TUTAJ.

  Masz pytania - skontaktuj się ze mną.

  podpis_3  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!