• Wędrówką życie jest człowieka...

  Rewolucja na blogu - nowe nadchodzi


  Witam Cię serdecznie!


  Zdecydowałam się na kilka zmian na blogu, co oznacza, że się rozwijam, a to jest Twoją zasługa. Tak! Dokładnie. Czerpię inspirację z rozmów. Cieszą mnie statystyki bloga i komentarze. Widzę, że przybywa czytelników i to jest bardzo budujące. Mimo że już dawno zrozumiałam, iż piszę dla siebie to nie będę oszukiwać, że wciąż potrzebuję Ciebie jak powietrza.
  • Nie boję się powiedzieć i robię to świadomie - ludzie są moją pasją. Są wspaniali i nieobliczalni. Kreatywni i poszukujący. Odważni i błąkający. Są jacy są - i to jest piękne. Chcę abyście poznali osoby, które podążają pod wiatr za swoimi pasjami, często porzucając to, co zostało za drzwiami nowego. Będą moimi gośćmi - koniecznie musisz ich poznać.

  • MLM - choć początkowo blog miał być tylko i wyłącznie o marketingu bezpośrednim, to dość szybko okazało się, że moja dusza wyrywa się. Niestety nie da jej się ujarzmić ograniczając tylko jednym tematem. Social network to styl życia, który trzeba pokochać, ale na niego składa się tysiące malutkich rzeczy, których nie da się zamknąć w jednym słowie. Dlatego jest tu sporo zagadnień zawiązanych z psychologią sukcesu i samorozwojem. Ja jestem tym zafascynowana. Nie chcę ograniczyć Cię tylko do Talk Fusion i Dr. Ratha. Na rynku pojawiło się wiele nowych firm. Osoby początkujące nie wiedzą z jaką się związać - zatem przedstawię je tu w formie wywiadu - poznasz nie tylko firmę, ale i ludzi z nią związanych.

  • Ostatnia, choć najważniejsza rzecz - ZDROWIE. Nic, zupełnie nic nie zrobimy, jeśli nasze ciało będzie chorować. Musimy nauczyć się świadomie żyć. Zrozumieć, że jesteśmy tym, co jemy. Tylko i wyłącznie. Jesteśmy stworzeni na podobieństwo Boże - jesteśmy cudem. Jak to rozumieć? C - Ciało   U - Umysł   D - Dusza.  Będzie coraz więcej wpisów dotyczących naturalnych metod leczenia i produktów, które są niezbędne w codziennej diecie, aby nasze życie było pełne zdrowia na każdej płaszczyźnie.


  image


  Tyle o blogowej rewolucji - choć korci mnie, aby zmienić wygląd strony na bardziej nowoczesny, modny, czytelny. Takie fanaberie kobiece. W końcu jestem kreatorką i lubię tworzyć, zmieniać, bawić się :-) Kto mi pomoże? Bo choć wizję mam, to technicznie raczkuję.


  Miłego dnia kochani! Zapraszam ponownie!


  podpis_3

  1 komentarze:

  1. Kiedyś prowadziłem MLM.
   W półtora roku miałem strukturę ponad 4500 osób.
   Ale to była niezła orka. Kasa też :)
   Pozdrawiam - Piotr

   OdpowiedzUsuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!