• Wędrówką życie jest człowieka...

  Żebrak blog...


  Witam Cię serdecznie!

  Moje całe podniecenie minęło i muszę się przyznać, że jestem zła. Właściwie wściekła, że dałam się w to wszystko wciągnąć. Czy Ty sobie zdajesz w ogóle sprawę, ile czasu zajmuje prowadzenie bloga? Powinnam tych wszystkich doradców powiesić za… eh, nie będę kończyć, bo może ktoś to przeczyta i posądzi mnie o nienawiść do ludzi i chęć zemsty, a tak nie jest. Czuję się tylko trochę zawiedziona.

  Wiem, że prowadzenie własnego biznesu nie jest proste i że nic nie zrobi się samo, ale jakoś cierpliwości mi brak. Zapał też minął. Byłam na etacie, przepracowałam swoje osiem godzin, dostałam pensję i nic mnie więcej nie obchodziło. Teraz? Siedzę po nocach, by nadrobić braki w edukacji. Nie, nie mówię, że jestem analfabetką, tylko że w szkole, którą kończyłam wieki temu nikt nie nauczył mnie myślenia. Czy wiesz, jakie to trudne? Myślenie to ciężka praca i obawiam się, że niestety nie dla wszystkich. Ale ja się nie poddaję. Co to, to nie! Czytaj dalej...


  2 komentarze:

  1. Fajny blog - szczerze!
   Szkoda, że nie masz miejsca na wymianę linków.
   Ukłony i pozdrowienia - Piotr.

   OdpowiedzUsuń
  2. Przepraszam za literówkę w moim imieniu.
   Starość, czy co?

   OdpowiedzUsuń

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!