• Wędrówką życie jest człowieka...

  Dlaczego, po co i jak?


  Wszystko co się działo do tej pory, choć wydaje się bardzo ekscytujące, było tylko przedsionkiem tego, co nastąpi teraz.
  Nie, oczywiście, że nie chcę straszyć, broń Boże! Chciałam jednak żartobliwie powiedzieć, iż stając się niezależnym przedsiębiorcą automatycznie zawarłeś pakt z samym diabłem, to by było takie przerażająco dramatyczne, jak w dobrym horrorze – ale tak nie jest. Na całe szczęście.

  wizułalizacja cełówNasze życie można porównać do scenariusza, fantastycznej powieści, której autorem jesteś Ty. Teraz nastąpił zwrot w akcji i jakie będzie zakończenie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
  Ja wiem, że jako przedsiębiorca przeżyjesz nie jedną przygodę, a świat wokoło pozytywnie zawiruje. To czas, kiedy poznasz wielu nieprzeciętnych ludzi, uwierzysz w siebie i dokonasz rzeczy, o których wcześniej Ci się nie śniło.

  Skąd moja pewność? Bo Cię znam. Wiem, że potrafisz. Jak nie Ty, to powiedz szczerze kto? Aby jednak odnieść sukces w MLM czy jakimkolwiek innym biznesie, musisz mieć jasno określone cele. Wiem, że to brzmi banalnie i nie raz już słuchałeś takiego „pitolenia”, ale nic na to nie poradzę. To jest rzecz najważniejsza! Może właśnie dlatego, że jest tak banalnie prosta wielu ludzi ją pomija i… no właśnie – schodzi na manowce. Musisz wiedzieć po pierwsze, dlaczego swoje życie powierzyłeś tej właśnie firmie. Co o tym stanowi? Ludzie, produkty czy możliwości zarobku? Dwa, dokładnie określ swoją pozycję za rok, dwa i trzy. Wierzę, że gdyby Pan Bóg chciał, abyśmy byli ograniczeni nie dałby nam wyobraźni! Zgodzisz się?

  Dlatego teraz jest czas najwyższy, aby ją wykorzystać! Jeśli wiesz już co jest Twoim celem, nadszedł czas na wizualizację. To nie jest trudne i choć na początku może wydać Ci się śmieszne, to uwierz, że działa! Jak pamiętasz wspominałam już, że wiara w to co robisz jest najważniejsza i bez niej ani rusz.

  Zaufaj mi, bo warto. Co zatem musisz zrobić? Nic szczególnego. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się, weź kilka głębokich wdechów i wyobraź sobie to, co jest dla Ciebie ważne na tym etapie życia, a następnie otocz swoją wizję pięknym różowym światłem. To bardzo ważne. Niech wszystko kąpie się i opływa w różu. Otocz nim wszystko, o czym marzysz. Schowaj to do różowej bańki. Niech nic nie wystaje poza nią. A teraz, jak już to wszystko widzisz – wypuść ją w kosmos! Tak, dokładnie! Przyglądaj się jak ona znika we wszechświecie. Jak unosi się coraz wyżej i wyżej. Pozwól swojej różowej bańce odpłynąć tam, gdzie będzie przyciągała energię konieczną do zrealizowania tejże wizji. Kolor różowy wbrew pozorom nie jest moim ulubionym, choć tak na blondynkę przystało. Pojawia się tu on nie przypadkowo. Róż jest kolorem serca! Jeśli właśnie nim, wibracją tego koloru otoczysz swoją wizualizację, to przyciągnie on do Ciebie dokładnie to, co jest w zgodzie z prawdą Twojego serca i Twojego Wyższego Ja. I to koniec… Nic więcej nie musisz robić. Genialne w swojej prostocie. Prawda, że dasz radę? Teraz ciesz się radością z osiągnięcia celu. Odetchnij, powróć do swojej przebudzonej świadomości.

  Kończę, abyś nie pomyślał, że kompletnie kobiecie odbiło. Jak na jeden raz to i tak za dużo wrażeń. Chciałam tylko pokazać, że to nie jest trudne. Wystarczy odrobina chęci, wiesz? Z radością pomogę wizualizować Twoje pragnienia, o ile będzie taka potrzeba. Musisz wiedzieć, że na tym etapie, tuż po podpisaniu umowy i rozpoczęciu przygody z social network wszystko zależy od Ciebie i od tego jaką energią będziesz emanował. Twój biznes jest w Twoich rękach, a określenie celu, utożsamienie się z firmą i wizualizacja planów na tym etapie jest niezbędna. Bez tego prędzej czy później będziesz w grupie przegranych, zrzędzących i nieszczęśliwych byłych przedsiębiorców, a przecież takiego scenariusza sobie nie wyobrażasz. Nic, absolutnie nic nie będzie proste i nie będę opowiadać bajek, że wszystko pójdzie jak po maśle. Gruszki na wierzbie nie wyrosną, ale obiecuję, że to będzie niezapomniana przygoda. Cel, wizualizacja i działanie – oto drogowskazy na kolejne miesiące. Pamiętaj, że wszystko co Cię spotyka w ostatecznym rozrachunku służy Twojemu dobru.

   

  źródło: http://www.biznesnetworking.pl/blondynka-o-social-network-dlaczego-po-co-i-jak/

  podpis_3

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!