• Wędrówką życie jest człowieka...

  Tkanka łączna kluczem do hamowania przerzutów nowotworowych


  Witam Cię serdecznie,

  Jeśli zasiadasz do tego tekstu oznacza to, że zdrowie nie jest Ci obojętne z czego bardzo się cieszę. Zaczynamy! Dziś będzie o tkance łącznej i jej roli w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu.

  Stabilna tkanka łączna jest kluczem do hamowania przerzutów nowotworowych

  Słysząc słowo "tkanka" większość osób ma na myśli problemy związane ze skórą bądź stawami. Obszar zastosowania tego słowa odnosi się jednak również do wielu innych przewlekłych chorób takich jak np. choroba sercowo-naczyniowa czy rak. Więcej...

  Jeśli jesteś członkiem Koalicji Zdrowia, lub też nie ale uważasz tę informację za ważną przekaż ją proszę swojej rodzinie i przyjaciołom.

  Jeśli jesteś terapeutą to zachęcamy Cię do wydrukowania tej ważnej informacji dla swoich pacjentów i kolegów po fachu. Masz pytania? Napisz: j.kotowiecka@gmail.com
  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!