• Wędrówką życie jest człowieka...

  Jeśli życie Tobie miłe - bądź!


  Zapraszam serdecznie na szkolenie, które poprowadzi mój serdeczny przyjaciel. Paweł jest całkowicie oddany swojej pasji - chciałam napisać pracy, ale okłamałabym Cię. Walka o zdrowie najbliższych, wpierw rodziny, a potem przyjaciół stała się jego pozytywną obsesją. Zresztą nie ma się co dziwić, bo medycyna komórkowa, naturalna to nie przyszłość, ale nasze świadome życie w zdrowiu. To jedyna alternatywa. To prawda w świecie absurdów. Dzięki Pawłowi poznałam koalicję dr. Ratha jak i samą dr. Niedzwiecki. Spotkałam wiele osób po przejściach. Patrząc na nich nie mogłam uwierzyć. Pozostało tylko zakurzone wspomnienie, które nie pozwalało milczeć. Większość przystąpiła do koalicji, aby nieść świadectwo i nauczać. Tak! Jesteśmy analfabetami w zakresie własnego zdrowia. Gdy zrozumiałam jak wielkie jest moje dyletanctwo w temacie ciała, w którym żyję, złapałam się za głowę. Z początku walczyłam ze sobą, bo przecież w telewizji czy w gabinecie słyszę co innego. Gdzie leży prawda? Otóż odpowiedź znajduje się w nas samych. Zamknijmy oczy i wsłuchajmy się. Porozmawiajmy z naszym ciałem. Obserwujmy je. Nauczmy się odczytywać sygnały.

  Uczyń pierwszy krok! Zapraszam w imieniu Pawła. Zapraszam jako konsultantka medycyny komórkowej II stopnia. Zapraszam w imieniu koalicji dr. Ratha. I na sam koniec zapraszam Cię jako przyjaciółka, bo zależy mi na Tobie i Twoim zdrowym, świadomym i szczęśliwym życiu.
  podpis_3
  Bezpłatne szkolenie on-line!
  Zapraszamy serdecznie na darmowe szkolenie!

  Krok 1 - "Oczyść Swoje Ciało"

  Prowadzi: Paweł Szczerbiński
  Kliknij tutaj, aby zapisać się!

  JUŻ W NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ...

  Ktoś w końcu zmobilizuje Ciebie do zmiany swojego stanu zdrowia, samopoczucia, zrzucenia kilogramów, podjęcia wyzwania i odmiany Twojego zdrowia i podniesienia jakości Twojego życia !

  Będzie o oczyszczeniu, wodzie, lewatywach, detoksie, wątrobie, mieszkaniu, czyli generalnie o porządkach, które musimy dokonać, aby pomóc sobie poprawić swoje zdrowie.

  Zapraszamy Ciebie, na skondensowany i pełen konkretnych i precyzyjnych wskazówek webinar, czy też po polsku szkolenie on-line.


  Miejsce: Pokój konferencyjny on-line
  Kiedy? W najbliższą środę, 21 maja
  Godzina? 19:00

  Prowadzi: Paweł Szczerbiński

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!