• Wędrówką życie jest człowieka...

  Marzenia do spełnienia - American dream


  Jak wiesz jakiś czas temu zaczęłam wysyłać petycję do prezydenta Obamy i gubernatorów. List można w całości przeczytać na blogu jak i na dwóch stronach, których adresy znajdziesz poniżej.

  Obu nie znałam, bo nigdy aż tak bardzo nie interesowałam sie wspieraniem rozmaitych akcji i nie wiedziałam, gdzie i jak są promowane. Teraz chcąc dotrzeć do większej liczby osób i wesprzeć moją własną petycję musiałam się temu przyjrzeć bliżej.

  Pierwsza strona to Change.org - znajduje się tu wiele interesujących historii. Widać, że ludziom zależy na zmianach na lepsze i niektórym udaje się przeforsować wielkie projekty. Należy wierzyć w to, co dyktuje serce. To podstawa. Aby podpisać moją petycję, proszę kliknij TUTAJ

  Druga strona to Gofundme.com - długo się zastanawiałam, czy dodać tu swoją historię, niemniej prawnika tak czy siak będę potrzebować. Zakładam, że moja petycja odniesie sukces, a to oznacza, że wszystkie dokumenty trzeba będzie przygotować, a to kosztuje. Na prawnika z Kanady już wydałam wszystkie swoje oszczędności i jak nie uzbieram, to zwyczajnie nie będzie mnie stać na opłaty. W związku z tym zdecydowałam się zebrać fundusze i być przygotowaną. Aby wesprzeć akcję, wejdź TUTAJ. 

  Utworzyłam też osobną stronę na FB - American Unwanted. Chciałam zebrać na niej osoby z podobną historią, ale to nie będzie łatwe. Wiem, że są nas tysiące, ale niekoniecznie wszyscy chcą o tym mówić. Rozumiem. Wiem też, że nikt nie wierzy w powodzenie. Logicznie nie jest to do przeskoczenia. Ja wiem, że się uda. Wszystkie nowości będę publikować na FB - zapraszam więc do polubienia strony.

  I ostatnia rzecz. Proszę poproś swoich znajomych o wsparcie. Przekaż im linki i poproś, aby podali je dalej. W ten sposób możesz się przyczynić do mojego sukcesu. Urealnić marzenia. Uczynić coś dobrego.

  Pomożesz?
  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!